| Acoperire antiaderent | da |
| Tipul de produs | tigaie-grill |
| Diametru | 28 cm |
| Capac in set | nu |
| Material | aluminiu |
| Grosime pereţi | 4.5 mm |
| Grosimea fundului | 6 mm |
| înălțime | 45 mm |
| Tip de acoperire antiaderent | marmură |
| Material de mânerul | bachelită |
| Inducţie | nu |
| Producător | Kukmara |
























