| Acoperire antiaderent | da |
| Tipul de produs | pentru clătite |
| Diametru | 30 cm |
| Capacitate | 1 l |
| Capac in set | nu |
| Material | aluminiu |
| Grosime pereţi | 3 mm |
| Grosimea fundului | 4 mm |
| înălțime | 19 mm |
| Material de mânerul | bachelită |
| Inducţie | da |
| Greutate | 880 gr |
| Producător | Mayer & Boch |
| Cod EAN | 4690203354893 |
























