| Acoperire antiaderent | da |
| Tipul de produs | pentru clătite |
| Diametru | 20 cm |
| Material | aluminiu |
| Grosime pereţi | 4 mm |
| Grosimea fundului | 6 mm |
| înălțime | 20 mm |
| Dimensiune | 20х2 cm |
| Tip de acoperire antiaderent | teflon |
| Material de mânerul | bachelită |
| Spălare în mașina de vase | da |
| Greutate | 810 gr |
| Producător | Neva |
























