| Acoperire antiaderent | da |
| Tipul de produs | pentru clătite |
| Diametru | 22 cm |
| Capac in set | nu |
| Material | aluminiu |
| Grosime pereţi | 2.5 mm |
| Grosimea fundului | 2.7 mm |
| înălțime | 17 mm |
| Tip de acoperire antiaderent | ceramică |
| Material de mânerul | bachelită |
| Inducţie | da |
| Producător | Fissman |
























