| Acoperire antiaderent | da |
| Tipul de produs | pentru clătite |
| Diametru | 22 cm |
| Capac in set | nu |
| Material | aluminiu |
| Grosimea fundului | 6 mm |
| înălțime | 20 mm |
| Dimensiune | 22 cm |
| Material de mânerul | plastic |
| Inducţie | nu |
| Mâner detașabil | nu |
| Spălare în mașina de vase | da |
| Producător | Neva |
























