| Acoperire antiaderent | da |
| Tipul de produs | universal |
| Diametru | 26 cm |
| Material | aluminiu |
| Grosime pereţi | 2.8 mm |
| Grosimea fundului | 6.8 mm |
| înălțime | 68 mm |
| Dimensiune | 26х6.8 cm |
| Tip de acoperire antiaderent | teflon |
| Material de mânerul | bachelită |
| Inducţie | da |
| Spălare în mașina de vase | da |
| Greutate | 1240 gr |
| Producător | Neva |
























