| Acoperire antiaderent | da |
| Tipul de produs | universal |
| Diametru | 26 cm |
| Capac in set | da |
| Material de capac | sticlă |
| Material | aluminiu |
| Grosime pereţi | 2.8 mm |
| Grosimea fundului | 4 mm |
| înălțime | 68 mm |
| Tip de acoperire antiaderent | marmură |
| Inducţie | da |
| Mâner detașabil | da |
| Greutate | 1770 gr |
| Producător | Neva |
| Cod EAN | 4630055758197 |
























