| Acoperire antiaderent | da |
| Tipul de produs | tigaie-grill |
| Material | aluminiu |
| Grosime pereţi | 2 mm |
| Grosimea fundului | 4.5 mm |
| înălțime | 55 mm |
| Dimensiune | 28х28х5.5 cm |
| Tip de acoperire antiaderent | titan |
| Material de mânerul | bachelită |
| Inducţie | da |
| Spălare în mașina de vase | da |
| Greutate | 1162 gr |
| Producător | Rondell |
























