Caracteristici generale
| Acoperire antiaderent | nu |
| Tipul de produs | stewpot |
| Diametru | 32 cm |
| Capac in set | da |
| Material de capac | aluminiu |
| Material | aluminiu |
| Grosime pereţi | 3 mm |
| Grosimea fundului | 3 mm |
| înălțime | 83 mm |
| Material de mânerul | aluminiu |
| Greutate | 1445 gr |
| Culoarea | gri |
Alte informații
| Producător | Talko |
| Cod EAN | 4820254631500 |
Specificațiile și imaginile produsului Tigaie Talko D41321 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.