Caracteristici generale
| Acoperire antiaderent | da |
| Tipul de produs | universal |
| Diametru | 26 cm |
| Capac in set | nu |
| Material | aluminiu |
| înălțime | 90 mm |
| Dimensiune | 26x9 cm |
| Tip de acoperire antiaderent | titan |
| Material de mânerul | bachelită |
| Inducţie | nu |
| Utilizare pe foc deschis | nu |
| Utilizarea în cuptor | nu |
| Mâner detașabil | nu |
| Indicator de încălzire | da |
| Spălare în mașina de vase | da |
Alte informații
| Producător | Tefal |
| Cod EAN | 3168430320543 |
Specificațiile și imaginile produsului Tigaie Tefal C3850553 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.