| Acoperire antiaderent | da |
| Tipul de produs | universal |
| Diametru | 30 cm |
| Capac in set | nu |
| Material | aluminiu |
| înălțime | 85 mm |
| Dimensiune | 30x8.5 cm |
| Material de mânerul | bachelită |
| Inducţie | da |
| Spălare în mașina de vase | da |
| Greutate | 415 gr |
| Culoarea | negru |
| Producător | TVS |
























