Caracteristici generale
| Acoperire antiaderent | da |
| Tipul de produs | universal |
| Diametru | 20 cm,
24 cm,
28 cm |
| Capac in set | nu |
| Material | aluminiu |
| Grosime pereţi | 2.5 mm |
| Grosimea fundului | 3 mm |
| înălțime | 45 mm,
48 mm,
50 mm |
| Tip de acoperire antiaderent | marmură |
| Material de mânerul | bachelită ,
soft-touch |
| Inducţie | da |
| Greutate | 1907 gr |
| Culoarea | gri |
| Altele | 3 tigăi |
Alte informații
| Greutatea brută | 2.39 kg |
| Producător | KonigHOFFER |
| Cod EAN | 5903313453493 |
Specificațiile și imaginile produsului Set vase de gatit Konighoffer Greys Marble 3pcs sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.