Caracteristici generale
| Tip | smartphone |
| Diagonala display | 6.4 inch |
| Rezolutie display | 2340x1080 |
| Tipul matricei de ecran | Super AMOLED |
| Camera foto | 25 Mp |
| А doua cameră | 5 Mp |
| Camera a treia | 8 Mp |
| Cameră frontală | 25 Mp |
| Capacitatea bateriei | 4000 mAh |
| 2 cartele SIM | da |
| Frecvenţă procesor | 2300 MHz |
| Număr de nuclee | 8 |
| RAM | 6 GB |
| Memorie interna | 128 Gb |
| Slot memorie | da |
| Materialul corpului | plastic |
| Dimensiuni | 74.7x158.5x7.7 mm |
| Greutate | 166 g |
| Culoare | negru |
Specificațiile și imaginile produsului Telefon mobil Samsung SM-A505 Galaxy A50 6Gb/128Gb Black sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.