Caracteristici generale
| Interfața de conectare | Bluetooth |
| Compatibilitate | Android ,
iOS |
| Сlock-face | digital |
| Display | AMOLED |
| Dimensiunea de afișare | 1.32 " |
| Rezoluție afișare | 466x466 |
| Procesor | ARM Cortex-M |
| Memorie interna | 4 Gb |
| Pulsometer | da |
| Pedometru | da |
| Urmărire somn | da |
| Contor de calorii | da |
| Tracker de fitness | da |
| GPS | da |
| Accelerometru | da |
| Barometru | da |
| Senzor de lumina | da |
| Giroscop | da |
| Caracteristici de antrenament | da |
| Rezistență la apă | 50 m |
| Timpul de lucru | 168 o |
| Materialul carcasei | inox |
| Culoare carcasei | negru |
| Brățară | cauciuc |
| Culoarea brățarii | negru |
| Marime | 130-190 |
| Dimensiuni | 42,3x42,3x10,2 mm |
| Greutate | 35 g |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Huawei |
Specificațiile și imaginile produsului Smartwatch Huawei Watch GT 3 42mm Black sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.