Caracteristici generale
| Diametru | 175 mm |
| Numar de becuri | 1 |
| Tip bec | LED |
| Temperatura de culoare
?
| 6000 K |
| Fluxul de lumină | 2400 lm |
| Putere maxima per bec | 24 W |
| Material carcasa | plastic |
| Material abajur | plastic |
| Culoare carcasa | alb |
| Culoare abajur | alb |
Alte informații
| Producător | Elmos |
| Cod EAN | 2100001065324, 4841243035574 |
Specificațiile și imaginile produsului Plafonieră Elmos SNFAR2460 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.