Caracteristici generale
| Tip | secator |
| Diametrul maxim de tăiere | 20 mm |
| Lungime totală | 215 mm |
| Material de lamă | oțel |
| Material de mâner | cauciuc |
| Clichetul (mai aproape)
?
| da |
| Greutate | 170 g |
Alte informații
| Producător | Gruntek |
| Cod EAN | 4061349200069 |
Specificațiile și imaginile produsului Foarfecă de gradină (secatore) Gruntek Specht (295107215) sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.