Caracteristici generale
| Tip de lampă | LED ,
incandescentă ,
economie de energie |
| Număr de lămpi | 1 |
| Voltaj | 220 V |
| Putere | 60 W |
| Soclu | E27 |
| Clasă de protecţie | II |
| Grad de protectie | IP20 |
| Culoare | negru |
| Materialul carcasei | aluminiu |
| Materialul armei | aluminiu |
| Diametru | 133 mm |
| Înălţime | 148 mm |
| Dimensiuni | 133х148 mm |
Alte informații
| Producător | GTV |
| Cod EAN | 2009997395081 |
Specificațiile și imaginile produsului Spot GTV OS-DRAGO14-00 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.