| Tip de lampă | halogen , LED |
| Număr de lămpi | 1 |
| Voltaj | 220 V |
| Putere | 35 W |
| Soclu | GU10 |
| Clasă de protecţie | I |
| Grad de protectie | IP54 |
| Culoare | grafit |
| Materialul carcasei | aluminiu |
| Materialul armei | aluminiu |
| Diametru | 90 mm |
| Înălţime | 130 mm |
| Dimensiuni | 130х90х90 mm |
| Producător | GTV |









