Caracteristici generale
| Tip de lampă | incandescentă ,
economie de energie ,
LED |
| Număr de lămpi | 1 |
| Voltaj | 220 V |
| Putere | 60 W |
| Soclu | E27 |
| Clasă de protecţie | I |
| Culoare | auriu ,
alb |
| Materialul carcasei | stofă |
| Materialul armei | metal |
| Diametru | 120 mm |
| Înălţime | 250 mm |
| Dimensiuni | 130х250х120 mm |
Alte informații
| Producător | Orno |
| Cod EAN | 5904988901586 |
Specificațiile și imaginile produsului Spot Orno ADLD6269WE27M sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.