| Acoperire antiaderent | da |
| Tipul de produs | universal |
| Diametru | 28 cm |
| Capac in set | nu |
| Material | aluminiu |
| Grosimea fundului | 4.5 mm |
| înălțime | 50 mm |
| Dimensiune | 28x5 cm |
| Tip de acoperire antiaderent | ceramică |
| Material de mânerul | plastic |
| Inducţie | da |
| Spălare în mașina de vase | nu |
| Greutate | 1600 gr |
| Culoarea | gri |
| Producător | Fissler |
























