Caracteristici generale
| Destinație | lemn |
| Tensiune | 230 V |
| Putere | 125 W |
| Dimensiuni masă | 255х415 mm |
| Unghiul de înclinare a mesei | 45 º |
| Turația ferăstrău | 4800 min-1 |
| Сursa fierăstrău | 17.5 mm |
| Lungimea ferăstrău | 127 mm |
| Max. lălțimea piesei | 320 mm |
| Max. adâncimea de tăiere | 405 mm |
| Conexiune aspiratoare p/u rumegus | da |
| Greutate | 13.5 kg |
Alte informații
| Garanție | 12 luni |
| Producător | Villager |
| Cod EAN | 8605032616162 |
Specificațiile și imaginile produsului Mașină de ferăstrău Villager SSV 7050 RS sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.