Caracteristici generale
| Tip | pentru aparatul foto |
| Material | plastic |
| Greutate maximă suportată | 2 kg |
| Unghiul de rotație | 360° |
| Unghiul de înclinare | -110° ,
+210° |
| Max. viteza controlata | 360 °/sec |
| Conexiune | Bluetooth |
| Capacitatea bateriei | 3100 mAh |
| Ore de lucru | 13 |
| Design pliabil | da |
| Dimensiuni | 316x236x64 mm |
| Greutate | 890 g |
Specificațiile și imaginile produsului Stabilizator DJI RS 4 Mini Combo sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.