| Tip | stabilizator |
| Înălţime maximă | 34 cm |
| Dimensiuni (ÎxLxA) | 34x20.5x5.5 cm |
| Cap trepied | de minge |
| Greutate maximă suportată | 2.5 kg |
| Culoare | roșu , gri |
| Material | metal |
| Greutate | 0.8 kg |
| Altele | contragreutate 108 g – 3 buc. |
| Producător | Bresser |
| Cod EAN | 4007922027401 |

