| Tip | electric |
| Putere | 1700 W |
| Turația în gol | 2990 min-1 |
| Diametrul ext. al discului | 180 mm |
| Orificiu pânză de ferăstrău | 22.2 mm |
| Adâncime de tăiere (90°) | 34 mm |
| Adâncime de tăiere (45°) | 17 mm |
| Material de prelucrare | ţiglă |
| Dimensiuni masă | 360х330 mm |
| Greutate | 7.5 kg |
| Garanție | 12 luni |
| Producător | Kraft&Dele |
| Cod EAN | 5903175339096 |









