Caracteristici generale
| Înălțimea | 7.2 cm |
| Lungimea | 6 cm |
| Lățimea | 6 cm |
| Dimensiuni (ÎxLxL) | 7.2х6х6 cm |
| Culoare | alb |
| Material | plastic |
Alte informații
| Producător | Hoptimist |
| Cod EAN | 5710350004096 |
Specificațiile și imaginile produsului Statuetă Hoptimist IQ Bumble S White 26156 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.