Caracteristici generale
| Categorie | fructe |
| Înălțimea | 41 cm |
| Lungimea | 20 cm |
| Lățimea | 18 cm |
| Dimensiuni (ÎxLxL) | 41х20х18 cm |
| Culoare | alb ,
negru |
| Material | plastic |
Alte informații
| Producător | J-line |
| Cod EAN | 5400924326333 |
Specificațiile și imaginile produsului Statuetă J-Line Cerise White/Black (32633) sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.