Tamburul cu furtun Total THHR20124 este o soluție practică și confortabilă pentru depozitarea ordonată a furtunului de grădină și udarea plantelor. Tamburul este echipat cu mâner pliabil, suport de montare pe perete din aluminiu și carcasă din PP și aluminiu. Datorită tamburului voluminos, furtunul se rulează și se derulează manual ușor, prevenind îndoiturile și răsucirile, iar materialele durabile asigură longevitate și confort în utilizare.
| Tip | rolă |
| Metoda de înfășurare | manual |
| Furtun inclus | da |
| Lungime furtun | 20 m |
| Diametru furtun | 1/2" |
| Dimensiunile bobinei | 360×353×392 mm |
| Altele | Componență: furtun din PVC cu trei straturi , 2 × conectori cu decuplare rapidă 1/2″ , 2 × conectori din plastic 1/2″ , adaptor pentru robinet 3/4″ și adaptor 1/2″ → 3/4″ , duză rotativă de pulverizare 5″ , mâner pliabil , suport din aluminiu , carcasă din PP + aluminiu , tambur voluminos |
| Producător | Total Tools |
| Cod EAN | 6932584809608 |









