Caracteristici generale
| Tip | farfurie |
| Material | polipropilenă ,
TPE |
| Vârsta minimă | 6 luni |
| Culoare | alb |
| Farfurie | da |
| Diametru farfurii | 20 cm |
| Capac | da |
| Dimensiuni | 20x4,5 cm |
| Volum | 430 ml |
| Poate fi spălat în mașina de spălat vase | da |
| Poate fi utilizat în cuptoare cu microunde | da |
| Specificații suplimentare | 3 secțiuni în rezervor |
Specificațiile și imaginile produsului Farfurie cu capac Twistshake White (78177) sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.