Caracteristici generale
| Înălțimea | 7.4 cm |
| Lungimea | 7.2 cm |
| Lățimea | 5.8 cm |
| Dimensiuni (ÎxLxL) | 7.2х5.8х7.4 cm |
| Culoare | portocaliu |
| Material | plastic |
Alte informații
| Producător | Hoptimist |
| Cod EAN | 5722000280422 |
Specificațiile și imaginile produsului Statuetă Hoptimist Soft Lambert S Mimosa 28042 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.