Caracteristici generale
| Tip | electromecanica |
| Broderie | da |
| Tip suveica | pendulatoriu verticala |
| Numărul operațiuni de cusut | 25 |
| Viteza broderiei | 600 lin/min |
| Executare buclă | automata |
| Tipuri de butoniere | 1 |
| Înălțimea de ridicare a unui picior | 6 mm |
| Reglare lungime tighel | da |
| Lungime tighel | 4 mm |
| Lăţimea maximă cusatura | 5 mm |
| Автозаправка нити | da |
| Revers | da |
| Iluminare | da |
| Putere | 85 W |
| Material carcasă | plastic |
| Culoare | alb ,
albastru |
| Greutate | 5.8 kg |
| Dimensiuni | 44х23х35 |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Janome |
Specificațiile și imaginile produsului Mașină de cusut Janome TC-1222S sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.