Caracteristici generale
| Tip | semiautomat |
| Capacitate maximă de încărcare | 10 kg |
| Culoare | alb/albastru |
| Culoare uşă | alb |
| Înălţime | 96 cm |
| Lăţime | 84.5 cm |
| Adâncime | 50.5 cm |
| Greutate | 30.5 kg |
| Altele | consum de energie în timpul spălării - 420 W ,
spălare rapidă 15 min ,
4 moduri de operare |
| Țara producătoare | Uzbekistan |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Greutatea brută | 31 kg |
| Producător | Artel |
| Cod EAN | 4780063010616 |
Specificațiile și imaginile produsului Maşina de spălat rufe Artel TC100P Blue sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.