| Diagonală ecran | 55 inch |
| Rezoluţie | (4K) 3840x2160 |
| Tipul de matrice | LED |
| Frecvență ecranului | 60 Hz |
| Luminozitate | 300 cd/m² |
| Smart TV | da |
| Tipul sistemului de operare | Android TV |
| Bluetooth | da |
| Wi-Fi | da |
| Telecomanda | da |
| Ieșire pentru căști | da |
| HDMI | 3 |
| USB | 2 |
| Ethernet (LAN) | 1 |
| CI | 1 |
| Ieşire sunet | 16 W |
| Consum de energie | 130 W/h |
| Clasa de eficiență energetică (new) | G |
| Culoare | negru |
| Dimensiuni montare pe perete VESA | 300x200 mm |
| Dimensiuni fără stativ | 1228x711x77 mm |
| Dimensiuni cu stativ | 1228x765x278 mm |
| Greutete fără stativ | 12.5 kg |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Hyundai |














