Caracteristici generale
| Diagonală ecran | 32 inch |
| Rezoluţie | (FHD) 1920x1080 |
| Tipul de matrice | LED |
| High Dynamic Range (HDR) | 10 |
| Luminozitate | 250 cd/m² |
| Smart TV | da |
| Tipul sistemului de operare | Android TV |
| Bluetooth | da |
| Wi-Fi | da |
| Telecomanda | da |
| Comande vocale | da |
| HDMI | 3 |
| USB | 2 |
| Ieşire sunet | 2x12 W |
| Consum de energie | 32 W/h |
| Clasa de eficiență energetică (new) | F |
| Culoare | negru |
| Dimensiuni montare pe perete VESA | 75x75 mm |
| Dimensiuni fără stativ | 795X128X530 mm |
| Greutate cu stativ | 4.14 kg |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | JVC |
| Cod EAN | 4975769018022, 8721035100918 |
Specificațiile și imaginile produsului Televizor JVC LT-32VAF3000 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.