Caracteristici generale
| Diagonală ecran | 55 inch |
| Rezoluţie | (4K) 3840x2160 |
| Tipul de matrice | QLED |
| High Dynamic Range (HDR) | 10+ |
| AMD FreeSync | da |
| Smart TV | da |
| Tipul sistemului de operare | ОС Tizen |
| Bluetooth | da |
| Wi-Fi | da |
| Telecomanda | da |
| Comande vocale | da |
| HDMI | 4 |
| USB | 2 |
| Ethernet (LAN) | 1 |
| Ieşire sunet | 40 W |
| Asistenți virtuali | Amazon Alexa ,
Google Assistant ,
Bixby |
| Consum de energie | 245 W/h |
| Clasa de eficiență energetică (new) | F |
| Culoare | argintiu |
| Dimensiuni montare pe perete VESA | 200×200 mm |
| Dimensiuni fără stativ | 1228x706x47 mm |
| Dimensiuni cu stativ | 1228x768x253 mm |
| Greutete fără stativ | 17.1 kg |
| Greutate cu stativ | 19.8 kg |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Samsung |
| Cod EAN | 8806095439952 |
Specificațiile și imaginile produsului Televizor Samsung QE55Q80DAUXUA sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.