Caracteristici generale
| Tip | cărucior |
| Vârstă minimă | de la 3 ani |
| Material | plastic |
| Numărul de articole din set | 42 buc |
| Culoare de bază | verde |
| Produse alimentare | da |
| Efecte de iluminare | da |
| Efecte sonore | da |
| Dimensiuni produs | 44,5x34x24 cm |
| Dimensiuni ambalaj | 38x10x49 cm |
| Greutate | 1200 gr |
Alte informații
| Greutatea brută | 1.23 kg |
| Producător | Essa Toys |
| Cod EAN | 6920250717050 |
Specificațiile și imaginile produsului Cart Essa Toys 922-156 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.