Caracteristici generale
| Tip | ţarc-pătuc |
| Vârsta copilului | 0 - 3 ani |
| Masa maximală a copilului | 15 kg |
| Material | textil/plasa |
| Nr. de poziţii a părţii de jos | 2 |
| Măsuţă pentru înfăşare | da |
| Saltea inclusă | da |
| Jucării moi | da |
| Intrare laterală cu fermoar | da |
| Dimensiuni (l×L×Î) | 120х60x77 cm |
| Masă | 13.2 kg |
| Particularităţi | sistem de legănare |
Specificațiile și imaginile produsului Pătuț pliabil Lorelli Travel Kid 2 Rocker Blue Toy Train (10080231628) sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.