Caracteristici generale
| Serie | Blink |
| Tip | pat de o persoană |
| Culoare carcasa | alb |
| Material carcasa | MDF |
| Culoare fațadă | stejar ,
alb |
| Material fațadă | MDF |
| Lungimea | 198 cm |
| Lățime | 98 cm |
| Înălţime tăblie cap | 98 cm |
| Loc de dormit | 90x190 cm |
| Mecanism ridicare pat | nu |
| Sertar depozitare | nu |
| Somiera în complet | da |
| Set | pat - fără saltea |
| Greutate | 40 kg |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Trendy |
Specificațiile și imaginile produsului Pat Trendy Blink White/Oak 90x190cm GTR007474 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.