Caracteristici generale
| Pliabilă | nu |
| Material | metal ,
PAL |
| Greutatea maximă | 8 kg |
| Unghi reglabil | da |
| Ajustarea înălțimii | da |
| Lăţime | 40 cm |
| Adâncime | 37 cm |
| Înălțimea minimă | 62 cm |
| Înălțimea maximă | 87 cm |
| Culoare | lemn |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Trendy |
Specificațiile și imaginile produsului Masuță laptop Trendy Glen Atlantic 67x87x45cm GTR005291 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.