| Tip | clichet |
| Pătrat de plantare | 1/2" |
| Material | oțel Cr-Mo , CrV |
| Lungimea | 395 mm, 580 mm |
| Lățimea | 40 mm |
| Înălțimea | 42 mm |
| Forma mânerului | drept |
| Acoperirea mânerului | două componente |
| Extensie | da |
| Mecanism cu clichet | da |
| Numărul de dinți | 90 |
| Greutatea | 1.243 kg |
| Producător | King Tony |









