Caracteristici generale
| Numar piepteni | 1 |
| Trepte de taiere | 30 |
| Lungimea minimă | 0.4 mm |
| Lungimea maximă | 10 mm |
| Alimentare | acumulator ,
priza |
| Timp de incarcare a bateriei | 1 ore |
| Autonomie | 120 min |
| Husă | da |
| Culoare | oțel |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Greutatea brută | 0.61 kg |
| Producător | Philips |
| Cod EAN | 8710103905097 |
Specificațiile și imaginile produsului Maşină de tuns barba Philips BT9810/15 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.