Caracteristici generale
| Tipul de combustibil | benzină |
| Tip pornire | electric |
| Tensiune | 230 V |
| Tip motor | 4 timpi |
| Număr cilindri | 1 |
| Volumul motorului | 212 cm³ |
| Putere | 5.1 hp |
| Sistem racire | cu aer |
| Capacitate rezervor | 7.4 l |
| Consum combustibil | 2.1 l/ora (p-u 100% |
| Nivel zgomot | 61 dB |
| Система стабилизаций напряжения | invertor |
| Puterea activă | 2.8 kW |
| Putere maxima | 3.4 kW |
| Puterea de curent | 16 А |
| Voltmetru | da |
| Dimensiuni (LxÎxA) | 560x430x460 mm |
| Greutate | 43.8 kg |
Alte informații
| Garanție | 12 luni |
| Producător | Scheppach |
| Cod EAN | 4046664072362 |
Specificațiile și imaginile produsului Generator de curent Scheppach SG3400i (5906217901) sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.