Caracteristici generale
| Tip | universal |
| Material de lamă | oțel |
| Duritatea oțelului | 58 Rockwell |
| Material de mâner | inox |
| Mâner de culoare | inox |
| Lungimea cuțitului | 25.6 см |
| Lungimea lamei | 15 cm |
| Grosimea lamei | 1.9 mm |
| Greutate | 67 gr |
Alte informații
| Producător | Samura |
| Cod EAN | 4751029320056 |
Specificațiile și imaginile produsului Cuțit Samura Bamboo 150mm SBA-0023 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.