| Tip | geanta pentru laptop |
| Compatibilitate | 14 " |
| Material | poliuretan |
| Culoare | negru |
| Curea de umăr | da |
| Organizer pentru Power Bank | da |
| Numărul de secțiuni | 1 |
| Compartiment pentru documente | 1 |
| Dimensiuni externe | 340x260x70 mm |
| Dimensiuni maxime PC | 313x221x50 mm |
| Protecţie | rezistent la stropire , amortizarea compartimentelor |
| Organizator intern | da |
| Protectia de apă | da |
| Greutate | 0.59 kg |
| Producător | Thule |
| Cod EAN | 085854254540 |









