Caracteristici generale
| Tip | auto |
| Tensiune | 12 V |
| Capacitate | 65 Ah |
| Curent de pornire | 680 A |
| Tehnologie EFB
?
| da |
| Polaritate borne | «0» |
| Construcție | european |
| Deservire | Nedeservite |
| Lungime | 278 mm |
| Lățime | 175 mm |
| Înălțime | 175 mm |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Povver |
Specificațiile și imaginile produsului Acumulatoar auto Povver 12V 65Ah 680A (LB3.65.065.A) sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.