Caracteristici generale
| Tip | cameleon |
| Materialul carcasei | plastic |
| Diminuare maxim | 13 DIN |
| Reglarea dimmer | exterior |
| Energie electrică | baterie solară ,
2xCR2032 |
| Timp de răspuns | 1/25000 s |
| Dimensiunea ferestrei de vizualizare | 100x49 mm |
| Filtru dimensiune | 110x90x8 mm |
| Culoare | negru |
| Greutate | 500 |
Alte informații
| Greutatea brută | 0.9 kg |
| Producător | Fubag |
| Cod EAN | 4260145680468 |
Specificațiile și imaginile produsului Masca pentru sudori Fubag ULTIMA 9-13 (4260145680468) sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.