Caracteristici generale
| Tip | LED |
| Tip LED | SMD Led |
| Forma becului | pară |
| Tip de bază | E27 |
| Dimensiuni standard de | A60 |
| Puterea | 10 W |
| Temperatura culorii | 3000 °K |
| Fluxul luminos | 910 lm |
| Clasa de protecție | 20 IP |
| Indicele de redare a culorilor | >90 |
| Unghiul de iluminare | 200 ° |
| Tensiunea de alimentare | 220 V |
| Coeficient de ondulare | 5 |
Specificațiile și imaginile produsului Bec smart GTV LD-PC2A60RGBW-10W sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.