Caracteristici generale
| Tip instalare | interior |
| Material | aluminiu |
| Numarul în set | 1 |
| Alimentare | baterie |
| Temperatura de operare | -10 - 50 °C |
| Sistem de operare compatibil | Android ,
iOS |
| Conexiune | ZigBee |
| Dimensiuni | 42.7х33х146 mm |
| Grosimea ușii de instalare | 40-80 mm |
| Culoarea | negru |
Alte informații
| Greutatea brută | 1.32 kg |
| Producător | Aqara |
| Cod EAN | 6970504219922 |
Specificațiile și imaginile produsului Blocare smart Aqara U200 Kit Black sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.