Caracteristici generale
| Capacitatea | 20000 mA*h |
| Tehnologie | Li-pol |
| Conectori de intrare | USB Type-C ,
USB x2 |
| Curent maxim de ieșire | 5 A |
| Indicator cu LED | da |
| Materialul carcasei | plastic |
| Culoare | albastru |
| Dimensiuni | 159x80x22 mm |
| Greutate | 400 g |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Belkin |
| Cod EAN | 745883837700 |
Specificațiile și imaginile produsului Acumulator extern Belkin 20000mAh Blue (BPB012BTBL) sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.