Caracteristici generale
| Tip | auto |
| Tensiune | 12 V |
| Capacitate | 45 Ah |
| Curent de pornire | 360 A |
| Polaritate borne | «0» |
| Poli de racord | «3» |
| Construcție | asiatic |
| Lungime | 237 mm |
| Lățime | 127 mm |
| Înălțime | 224 mm |
| Greutate | 11.5 kg |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | EMT |
Specificațiile și imaginile produsului Acumulatoar auto EMT Extra Power 12V 45 Ah Right+ sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.