Caracteristici generale
| Lavoar | nu |
| Instalare | suspendat |
| Material carcasă | PAL |
| Culoare carcasă | alb |
| Material fațadă | MDF |
| Culoare fațadă | alb |
| Sistem de stocare | 1 sertar |
| Lăţime | 794 mm |
| Înălţime | 450 mm |
| Adâncime | 460 mm |
| Lavoar compatibil | Moershu Allegro 800x460x165 |
| Țara producătoare | Moldova |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Bayro |
Specificațiile și imaginile produsului Dulap pentru lavoar Bayro Formal Allegro 800 (117657) sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.